پایگاه خبری ابزار بست - فروش آنلاین ابزارآلات صنعتی و خانگی در «وی آی پی ابزار»

فروش آنلاین ابزارآلات صنعتی و خانگی در «وی آی پی ابزار»

مجموعه«وی آی پی ابزار» بستر خرید ابزارآلات خانگی و صنعتی از برندهای معتبر بازار و کالاهای با اصالت گارانتی دار را فراهم آورده تا به‌راحتی ابزار مورد نیاز خود را انتخاب، مقایسه و خرید نمایید.

به گزارش ابزار بست به نقل از بازرگانی خبرگزاری مهر، ابزار کلمه ای آشنا برای همه و دربرگیرنده شاخه های بسیاری میباشد. همه ما برای کارهایمان ازابزاراستفاده کرده ایم حال ازابزارصنعتی برای صنعت کاران و تولیدکنندگان به صورت حرفه ای و روزمره و یا ابزارهای خانگی برای کارهای خرد و دم دستی، اما همین خرید ابزار مناسب با کارموردنظروکیفیت و قیمت مناسب آن چالشی هست که همه با آن دست در گریبان هستن، مجموعه وی آی پی ابزارتوانسته این چالش را برای همیشه برطرف کند وبا تیمی متخصص و حرفه ای و آشنا به ابزارآلات تمامی نیاز خرید ابزاررا چه ابزارآلات خانگی و چه ابزار آلات صنعتی را یکجا از برندهای معتبربازارو کالاهای با اصالت گارانتی دار که دارای قطعات وخدمات پس از فروش باشند را یکجا در کنار هم گرد آوردتا شما بتوانیدبراحتی هرچه تمام تر ابزارموردنیازخودراانتخاب، مقایسه، و خرید نمایید. و با ارسال رایگان وی آی پی ابزار در محل کارخود یا منزل خود تحویل بگیرید.

 

درساده ترین حال ابزارآلات را میتوان به چند دسته تقسیم کردکه به شرح ذیل بیان می شود:

۱-ابزارهای برقی و شارژی(بی سیم)

ابزارهای برقی و شارژی گروه بسیاربزرگی ازابزارهارادربرمیگیرند که مشهورترین آنها دریل های خانگی. صنعتی و فرزها واره ها میباشند که درخیلی از صنوف صنعتی، نجاری، ساختمان سازی، باغبانی، وغیره مورد استفاده قرارمیگیرند.

که تمامی ان ابزارها ازمعتبرترین برندها با بهترین قیمت ها در سایت وی آی پی ابزار موجود میباشند.

۲-ابزارهای بادی

این دسته از ابزارها بیشتربرای کارهای صنعتی و مکانیکی مورد استفاده قرار میگیرند که شامل دریل های بادی فرزهای بادی بکس بادی منگنه کوب و میخ کوب بادی و غیره میباشند.

این دسته ازابزارها که منبع تامین انرژی آنها با باد است نیز از بهترین و با اصالت ترین برندها با نازلترین قیمت ها در سایت وی آی پی ابزاربه راحتی دردسترس است.

۳-ابزارهای بنزینی

این دسته از ابزارکه با بنزین کار میکنند و انرژی خود را از سوخت بنزین تامین میکنند بیشتر در کارهای کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرارمیگیرند که مشهورترین آن اره بنزینی و ژنراتورموتوربرق میباشند. در سایت وی آی پی ابزارانواع مختلف ابزارهای بنزینی ازبرندهای معتبر با بهترین قیمت ها در اختیار شما میباشد.

 

۴-ابزارهای دستی

این دسته از ابزار شامل شاخه های بسیاروسیع از ابزارمیباشند که هرکدام نیزشامل شاخه های دیگرمیشوند. مشهورترین ابزاردستی که برای همه مورد استفاده و نام آشنا هستن شامل انبرها (انبردست، دم باریک، سیم چین، انبرقفلی و... و.)میباشندو همچنین انواع پیچ گوشتی ها در مدل ها و اندازه های مختلف و انواع چکش و پتک و بکس ها و آچارها که شامل طیف بسیار گسترده ای از نظر سایز و اندازه و کارایی میباشند. تمامی ابزارهای دستی مورد مصرف و نیاز با دسته بندی مناسب جهت انتخاب آسان و راحت که این امکان را میدهد که بتوان به ساده ترین شکل ممکن کلای مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید در سایت وی آی پی ابزار موجود میباشند.

۵-لوازم ایمنی

شعار معروف اول ایمنی بعد کار را همه ما شنیده ایم-لوازم یا ملزومات ایمنی حفاظت شخصی ویا محیطی نیز شامل طیف گسترده ای میباشند که مشهورترین آن ها دستکش کارولباسکار و کفش و عینک و کلاه ایمنی و کمربندهای نجات میباشند.

در این بخش لوازم ایمنی تجهیزات ترافیکی مانند مخروطی های ترافیکی ضربه گیرستون تابلو علایم و...نیزرا شامل میشود.

وهمچنین لوازم آتش نشانی مانند کپسول های آتش نشانی و جعبه آتش نشانی در مدل های مختلف نیزدر بخش لوازم ایمنی گنجانده شده اند. که تمامی این موارد در سایت وی ای پی ابزاربا قیمت های عالی به صورت خرده و عمده موجود می باشند.

۶-ابزارهای اندازه گیری

این دسته ابزاربیتردر کارهای صنعتی وتولیدی مورد استفاده قرارمیگیرند. که میتوان به معروف ترین آنها از انواع مترها در اندازه های مختلف که در نوع های متردستی و مترلیزری و انواع تراز آن هم در مدل های تراز دستی و لیزری میباشد اشاره کرد. در این بخش انواع کولیس های ساده و دیجیتال و انواع اسکنر و ردیاب و میکرومترها نیز گنجانده شده است که شما میتوانید به راحتی از سایت وی آی پی ابزار انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

 

۷-لوازم جانبی

تمامی ابزارهای که مورد استفاده قرار میگیرند نیاز به لوازم جانبی و مصرفی دارند که شامل طیف گستردای میباشند به طور مثال انواع مته ها انواع صفحه سنگ ها انواع تیغ اره ها و نوک پیچ گوشتی ها و... نمونه ای از لوازم جانبی میباشند که ما آنها را با دسته بندی مناسب در سایت وی آی پی ابزار قرارداده ایم تا به راحتی کالای مورد نظر را انتخاب فرمایید.

لازم به توضیح است که وی آی پی ابزار جهت همکاران خود در سراسر کشور و سازمان ها و ارگان ها که به صورت عمده نیاز به تامین کالا دارند رانیز با قیمت های عمده فروشی و پخشی همکاری مینماید. که میتوانید به کانال تلگرام وی آی پی ابزار @vipabzar مراجعه فرمایید و یا جهت دریافت پیش فاکتور با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

 

پایان رپورتاژ آگهی/

 

 

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.